Najlepszy smartfon 2022 r.

Czy szukasz wydajności, aparat inteligentny, lub wartość, nasza ostateczna lista kilku najlepszych telefonów ma to wszystko. Najlepszy telefon dla Ciebie jest tam, w zależności od tego, co cenisz najbardziej – aparat, żywotność baterii, projekt, specyfikacja, cena, i więcej, aby uruchomić wchodzą w grę. Samsung i Apple funkcji oczywiście, ale patrząc dalej do Android konkurentów, takich jak OnePlus, Google, Oppo, i Xiaomi może oznaczać, że znajdziesz swój idealny partner kieszeni. Zaufaj nam, te telefony wszystkie dostarczyć – tylko wszystkie trochę inaczej, i to jest wielka rzecz. Dobra konkurencja oznacza lepsze telefony dla każdego!

iPhone 13 Pro – najlepszy iPhone

W przeciwieństwie do roku 2020, w którym standardowy iPhone 12 wygrał ze swoim rodzeństwem pod marką Pro, iPhone 13 Pro z 2021 roku jest bez wątpienia tym, którego trzeba pokonać.

Na pierwszy rzut oka, 13 Pro wykorzystuje znajomy 6,1in Super Retina XDR wyświetlacz, ale Apple wreszcie zdecydował się przynieść ProMotion do iPhone’a; z panelu teraz szczyt w super gładkiej 120 Hz. Wcięcie jest również 20% mniejszy zbyt.

Jeśli chodzi o aparaty, można oczekiwać większych czujników i szybsze przysłony, które oznaczają poprawę wydajności w słabym świetle, znacznie bardziej porównywalne jakości po przełączeniu do telefonu ultrawide (który również teraz oferuje makro możliwości fotografowania) i 3x telephoto snapper, pozwalając strzelać dalej niż wcześniej.

Co więcej, jak donosihttps://techpolska.pl/, iPhone nadal prowadzi, jeśli chodzi o przechwytywanie wideo, zyskując kilka inteligentnych nowych funkcji, takich jak tryb Cinematography, przyznając większą kontrolę nad tym, jak Twój materiał wygląda w chwili.

Samsung Galaxy S22 Ultra – Najlepszy telefon z systemem Android

Podczas gdy S21 Ultra dabbled z Note-like funkcji, Galaxy S22 Ultra jest bezsprzecznie pełnoprawnym następcą 2020’s Note 20 Ultra we wszystkim, ale nazwa.

Projekt jest wyraźnie różny od innych pozycji w zakresie Galaxy S22 (co oznacza bardzo „Note-like”) i posiada zintegrowany rysik S Pen, który rozszerza funkcjonalność poza większość rywali, zwłaszcza w zakresie produktywności.

Pomimo znajomych wyglądających sprzęt aparatu, uaktualnienia dokonane przez Samsunga uczynić go jednym z najlepszych systemów w każdym telefonie teraz; z 108Mp głównego aparatu wspierany przez ultrawide i dwa teleobiektywy w różnych poziomach zoomu – z wydajności zoom szczególnie poprawiła się na poprzednich modelach.

Rozbudowany 6.8in LTPO AMOLED wyświetlacz zapewnia zarówno wysoką rozdzielczość WQHD+ i adaptacyjną częstotliwość odświeżania do 120Hz, podczas gdy długoterminowe wsparcie oprogramowania, które przewyższa nawet Google’s Pixels dopełnia imponującą listę zalet – przypomina https://techpolska.pl/.

iPhone 13 – doskonały i wszechstronny

iPhone 13 nie może się pochwalić wyświetlaczem o wysokiej częstotliwości odświeżania, ale wciąż może się pochwalić najnowszymi rozwiązaniami, takimi jak najnowszy 5-nm układ A15 Bionic firmy Apple i najnowsze funkcje aparatu, takie jak tryb kinowy.

System tylnej kamery siedzi teraz na przekątnej, przede wszystkim w celu dostosowania imponujący czujnik-shift OIS (optyczna stabilizacja obrazu), który był ekskluzywny dla 2020 iPhone 12 Pro Max (choć nadal nie ma czujnika teleobiektywu), podczas gdy z przodu – pomimo tej samej częstotliwości odświeżania 60 Hz, jak w poprzednim modelu – nadal masz wspaniały wyświetlacz OLED 6,1 cala, w komplecie z mniejszym wcięciem. Więcej o budżetowych telefonach dowiesz się na https://techpolska.pl/ranking-smartfonow-do-1500-zl-8-najlepszych-modeli-2022-roku/.

iOS 15 jest doskonałym udoskonaleniem mobilnego systemu operacyjnego Apple, który już po wyjęciu z pudełka jest bardzo dobrze oceniany; dodano w nim funkcje poprawiające samopoczucie, takie jak podsumowanie powiadomień, dzięki którym użytkownik nie jest stale rozpraszany przez swoje urządzenie.

Podobnie jak Pro, niektóre z najlepszych żywotność baterii na iPhone pochodzi jako część doświadczenia iPhone 13, ale szybkie ładowanie są nadal daleko w tyle krzywej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here